Konferencja „Bądź świadomym przedsiębiorcą”

18.11.2017 r. w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się konferencja „Bądź świadomym przedsiębiorcą”, na której opowiadałam o e-wizerunku. Podczas swojej prelekcji podkreślałam jak ważne jest, aby nasza strona www była responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych). Strona, która jest responsywna jest o wiele bardziej „lubiana” przez Google i wyżej oceniana niż strona, która nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych. W dzisiejszych czasach większość ludzie przegląda Internet za pomocą smartfona. Szkoda tracić przez zaniedbanie responsywności potencjalnych klientów. Zwracałam uwagę również, że ludzie są najwyższym dobrem. Wszystko co wysyłam w „eter” tworzymy dla ludzi. Niech to będą wartościowe treści, służące naszej firmie i naszym klientom. Niech to będą piękne zdjęcia, dające ludziom przyjemne doświadczenie „experience” z naszą stroną www, naszym wpisem na fanpagu, czy postami w innych social mediach.

 

Marka osobista Iwona Hartwig

Wczoraj w Warszawie, odbyło się spotkanie Lady Business Club, na którym wręczano certyfikaty ukończenia programu budowania marki osobistej „Bądź widzialną Marką”. Dla mnie program ten zapoczątkował drogę przemian, na którą wkroczyłam i którą podążam i podążać będę jeszcze długo. Skończyły się warsztaty, a rozpoczęła się praca własna.

certyfikat_iwona_hartwig

Podczas tego wieczoru również Michał Sadowski, opowiedział, że jesteśmy w stanie wychwycić, każde wspomnienie o naszej firmie/marce w sieci dzięki http://brand24.pl/ i zareagować na nie, nawiązać dialog z piszącym o nas użytkownikiem. Zamierzam to sprawdzić.

Iwona Hartwig

Nasz klient lilly-rose.co.uk zwycięzcą Small Business Sunday #SBS

Small Business Sunday w skrócie #SBS został stworzony przez Theo Paphitis w październiku 2010 roku. Theo Paphitis jest jednym z najbardziej znanych rekinów biznesu pojawiającym się w programie Dragons Den na BBC Two.

Co tydzień Theo, spośród setek nadesłanych do niego tweetów opisujących małe biznesy, wybiera 6, które najbardziej go zainteresowały i zwróciły jego uwagę. 27 lipca 2014 roku Theo zwrócił uwagę na sklep lilly-rose.co.uk i jego ofertę, który miałam przyjemność wykonać! W styczniu 2015 roku odbyła się gala z wręczeniem nagród dla wyróżnionych firm.

Sklep http://lilly-rose.co.uk specjalizuje się produkcji spersonalizowanych poduszkek i wałków.  Oto co mówią właściciele sklepu: „Jesteśmy przekonani, że tylko produkty naturalne – len i bawełna – mogą sprawić, że Twój dom będzie jeszcze bardzej przytulny. Dlatego nasze poduszki wykonane są głównie ze 100% lnu.Najwyższa jakość tkanin z UE, z których są wykonane gwarantuje, że nasze produkty będą dla Ciebie skarbem na zawsze. Mamy nadzieję, że nasze poduszki i pościel sprawi, że Twój dom będzie jeszcze bardziej stylowy.

http://www.theopaphitissbs.com/profile/1071/Lilly-Rose

Foto relacja z wręczenia nagród.

Cieszymy się sukcesem razem z właścicielami sklepu http://lilly-rose.co.uk i życzymy dalszych sukcesów!