Nasz klient lilly-rose.co.uk zwycięzcą Small Business Sunday #SBS

Small Business Sunday w skrócie #SBS został stworzony przez Theo Paphitis w październiku 2010 roku. Theo Paphitis jest jednym z najbardziej znanych rekinów biznesu pojawiającym się w programie Dragons Den na BBC Two.

Co tydzień Theo, spośród setek nadesłanych do niego tweetów opisujących małe biznesy, wybiera 6, które najbardziej go zainteresowały i zwróciły jego uwagę. 27 lipca 2014 roku Theo zwrócił uwagę na sklep lilly-rose.co.uk i jego ofertę, który miałam przyjemność wykonać! W styczniu 2015 roku odbyła się gala z wręczeniem nagród dla wyróżnionych firm.

Sklep http://lilly-rose.co.uk specjalizuje się produkcji spersonalizowanych poduszkek i wałków.  Oto co mówią właściciele sklepu: „Jesteśmy przekonani, że tylko produkty naturalne – len i bawełna – mogą sprawić, że Twój dom będzie jeszcze bardzej przytulny. Dlatego nasze poduszki wykonane są głównie ze 100% lnu.Najwyższa jakość tkanin z UE, z których są wykonane gwarantuje, że nasze produkty będą dla Ciebie skarbem na zawsze. Mamy nadzieję, że nasze poduszki i pościel sprawi, że Twój dom będzie jeszcze bardziej stylowy.

http://www.theopaphitissbs.com/profile/1071/Lilly-Rose

Foto relacja z wręczenia nagród.

Cieszymy się sukcesem razem z właścicielami sklepu http://lilly-rose.co.uk i życzymy dalszych sukcesów!