beata madajka Beata Madajka

W pełni profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie i zawsze wyciągnięta pomocna dłoń to esencja tego co prezentuje firma PHU Hartwig.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam każdemu kto szuka odpowiedzialnego, konkretnego i kreatywnego partnera do tworzenia własnego biznesu internetowego.
Ta firma to gwarancja sukcesu w internecie – bez stresów, bez ukrytych kosztów i zawsze na najwyższym poziomie!

Beata Madajka

http://vintagehome.com.pl


pawel_szczepaniak Paweł Szczepaniak

Z prawdziwą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę PHU Hartwig Iwona Hartwig. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z wcześniej zawartą umową. Terminowo oraz rzetelnie. Widoczne jest zaangażowanie oraz profesjonalozm, dzięki którym jakość wykonywanych przez tę firmę usług jest wysoka. Polecam każdemu zainteresowanemu stworzeniem strony internetowej, aby zlecił jej wykonanie właśnie PHU Hartwig.


maja Maja Pękala

Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę PHU Hartwig jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie tworzenia stron internetowych.

Kiedy zakładając swoją firmę zdecydowałam się na sklep internetowy zupełnie nie miałam pojęcia jak się za to zabrać. Wiedziałam tylko , że ma wyglądać oryginalnie , wyjątkowo i profesjonalnie. Efekty współpracy z Panią Iwoną Hartwig spełniły wszelkie moje wymagania. Rzetelność, profesjonalne podejście, łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji sprawiły, że nasza współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zamierzonego celu. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Firma PHU Hartwig wywiązała się terminowo z powierzonego zadania, wykazując przy tym duże doświadczenie i ciekawe pomysły.

Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez PHU Hartwig wszystkim, którzy potrzebują skutecznych i solidnych działań w celu stworzenia własnego biznesu internetowego.

Maja Pękala

http://artmaison.pl